Legendární Katapult chystá velký koncert k dvojitému výročí

Katapult | Zdroj: Live Nation

Katapult platí za nestárnoucí legendy československého rock’n’rollu, frontman Olda Říha pak za českého Keithe Richardse a mistra jednostrunných sól hraných jedním prstem. Na příští rok chystají velký koncert hned k dvojitému výročí.

Věhlasný kytarista, zpěvák a skladatel Olda Říha budí dojem, že nestárne. Již od sedmdesátých let nám dopřává jednu kvalitní rak šau za druhou. Přesto se příští rok dožívá krásných sedmdesáti let. Společně se čtyřicetiletým výročím vydání tzv. stříbrného alba (které je bezpochyby opravdovým masterpiecem a taktéž základním kamenem české rockové hudby) je to dobrý důvod uspořádat velkolepý koncert pro všechny fanoušky kvalitní hudby.

Velký koncert se odehraje 15. listopadu 2018 v pražském Foru Karlín.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 135 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, punk, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal, ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Co se oblíbených interpretů týče, jsou jich desítky a snad i stovky... David Bowie, Beck Hansen, The Beatles, The Pogues, Days N' Daze, The Specials, The Clash, Mudhoney, The Cure, King Crimson, Peter Hammill, Hüsker Dü, Black Flag, Sonic Youth, Rush, Yes, ELP, Pink Floyd, N.W.A., Melt Banana, Radiohead, Manic Street Preachers, Kyary Pamyu Pamyu, Bob Marley, Peter Tosh...