Lesní víla Aurora se podívá do pražského klubu Roxy

Aurora, Colours of Ostrava 2018 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Kouzlo Colours of Ostrava opět zafungovalo. Do Čech se v nadcházejících měsících vrátí nejen George Ezra a Yellow Days, ale můžeme se nyní těšit i na norskou Auroru.

Debutová deska All My Demons Greeting Me as a Friend na svůj úspěch nečekala moc dlouho. Téměř vzápětí po vydání se vyšplhala na vrchol norské hitparády a doposud na internetu zvládla posbírat více než 200 milionů streamů. Zpěvačka však nehodlá zpomalovat a pilně pracuje na pokračování. Chystané album komentuje následovně: „Teprve teď chápu sebe sama lépe než kdy dřív a konečně vím, co chci sdělit ostatním. Nová deska bude o všech našich podobách lidství. Bude o tom, jak ubližujeme ostatním i o tom, jak je milujeme, o našich krásách i špatnostech.

Mladý talent nehodlá přijít s jen tak ledajakou sbírkou. Na fanoušky čeká dokonce dvojalbum, jehož první část je naplánovaná na 14. prosince a ta druhá přijde někdy začátkem následujícího roku.

Fotoreport: Colours of Ostrava – Kensington, Kaleo, Aurora, Vojta Dyk a další, 19. 7. 2018

Když zpívám, tak se cítím jako portál. Nejsem sama sebou a zároveň se nestávám nikým jiným. Jsem jenom hlasem. Je to krásný pocit, protože jsou i horší věcí, kterými se člověk může stát,“ říká Aurora o přístupu ke své existenci. Nové skladby se mají dotýkat osobních i politických témat, ať už to jsou rozchody, smrt, feminismus či životní prostředí.

Abyste nepromeškali tuhle křehkou princeznu, zapište si do kalendáře datum 17. ledna 2019. Premiérový koncert se odehraje v pražském klubu Roxy, takže se dá očekávat, že bude rychle vyprodáno. Prodej se spouští 26. července 2018 v 10 hodin na GoOut, Ticketmaster a webu Fource.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 300 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.