Lesní zvěř pokřtí v klubu Pilot novinku Movable Feasts

Lesní zvěř | zdroj: facebook.com

Aby toho křtění příští týden nebylo málo, v úterý 22. dubna se ve vršovickém klubu Pilot sejde Lesní zvěř, aby zde slavnostně uvedla do života svoji žhavou novinku Movable Feasts.

Jedinečný projekt brněnské trojice, kterou tvoří Jura Hradil (klavír, hammond, synth), Miloš Rejsek (zpěv, melodika, brumle, delay a modulace) a Martin Čech (bicí, tabla, perkuse), se po čase hlásí o slovo. Tentokrát s albem Movable Feasts. I na pohyblivé novince Lesní zvěř představuje kolekci nu-jazzových fantazií zhmotněných v devíti zbrusu nových písních. Překvapí vás svojí hravou lehkostí plnou rozpustilých klavírních linek, řízných bicích a trumpetky, které jsou zasazeny do psychedelického elektro backgroundu a korunují je sebejisté vokály Miloše Rejska. Zejména jemu patří velký klobouk dolů, protože právě díky pestré škále jeho hlasu se podařilo desku zahalit do příjemně vrstevnatého hávu. Připravte se na to, že ji budete chtít mít všude s sebou a než se jí nabažíte, budete ji točit nekonečně dlouho on repeat.

Mimořádně kompaktní a energická nahrávka, která vznikla pod odborným dohledem producenta Dušana Neuwertha, nabízí dávku emocí pro každou příležitost, a tak má potenciál stát se univerzálním společníkem. První možnost zažít ji na vlastní kůži budete mít už 22. dubna v Pilot klubu. Během koncertu, v rámci něhož proběhnou i slavnostní křtiny alba, se jako speciální host v roli kmotra objeví Ondřej Liška, který vystupoval s Lesní zvěří v počátcích kapely a nedávno se s ní vypravil na turné po Mexiku. Těšit se můžete nejen na premiéru nových věcí, ale fanoušci se určitě dočkají i nějakého toho oprašování oblíbených kousků z debutového alba. Ohlášený start je naplánovaný na osmou hodinu, za vstup zaplatíte sto pade, tak doražte. Bude to pěkný!


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.