Letošní Sázavafest nabízí výživný program

Ruslana | Zdroj: undergroundwebworld.org

Sázavafest se za 17 let své existence stal nezpochybnitelnou letní stálicí, se kterou se v českém festivalovém světě zkrátka musí počítat. I letos se můžeme těšit na široký a zajímavý program.

Sázavafest se bude konat mezi 3. a 5. srpnem ve Světlé nad Sázavou. Kromě řádky českých interpretů nabídne i několik zajímavých zahraničních hvězd. V prvé řadě se jedná o zpěváka Thomase Anderse z dnes již legendární skupiny Modern Talking nebo o ukrajinskou zpěvačku a pianistku Ruslanu, která v roce 2004 zvítězila v soutěži Eurovision Song Contest.

Domácích hvězd se objeví také spousta. Vystoupí Vojtěch Dyk se svým B-Side bandem stejně jako písničkář Xindl X či skupina Mandrage, která již měsíce svými hity vládne českému éteru, dojde i na skupinu Čechomor. Z nedaleké Kutné Hory dorazí Rybičky 48 s písničkářem Pekařem, slovenskou pop music zase zastoupí Miro ŽbirkaDara RolinsPeter Nagy nebo Vašo Patejdl. Mladší generaci jistě nadchnou písničkáři VoxelThom ArtwaySebastian stejně jako kapely Slza Atmo music.

Čtěte také: Vyhraj 2 permanentky na Sázavafest a přijeď si užít léto tak, jak se patří

A pro tu nejmladší generaci tu bude Family Fun Zóna, o kterou se svým programem postarají společnosti Disney a Hasbro, jež představí Hvězdné války a Transformers. Navíc bude přítomen velký doubledecker největšího českého hračkářství Hamley’s.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 243 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky