Listopad 2015 je už nyní ve znamení Madonny! Zavítá do Prahy

Madonna | Zdroj: facebook.com

Jedna z neúspěšnějších popových zpěvaček současné doby Madonna oznámila své turné Rebel Heart a Česko je na seznamu! A to 7. listopadu v O2 aréně.


Turné nesmrtelné popové hvězdy Madonny čítá třicet pět zastávek a začíná na konci srpna. Odehraje se v Severní Americe a Evropě. The Rebel Heart Tour naváže na dlouho očekávané album Rebel Heart, které vychází 6. března. Britský deník The Sun označuje toto album jako jedno z nejlepších alb za posledních sedmnáct let. Sám prezident Global Touring, tedy společnosti, která turné organizuje, Arthur Fogel o Madonně říká: ‚‚Madonna je i nadále jedním z nejúspěšnějších umělců v historii – její koncerty jsou legendární a my jsme rádi, že ji vracíme na turné.‘‘

No a teď to nejdůležitější. Madonna vystoupí přesně 7. listopadu v pražské O2 areně! A rozhodně se můžeme těšit na řádně divokou show, která zahrne mimo nejnovější skladby jistě i ty největší hity. Vstupenky jdou do prodeje 16. března.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.