Ludovico Einaudi dorazí do Prahy s bohatým doprovodem

Ludovico Einaudi | Zdroj: facebook.com

Krásné melodie z dílny tohoto populárního italského pianisty a skladatele předvede nejen on osobně, ale i další sedmero muzikantů.

Už na apríla, tedy 1. dubna, zahraje v Kongresovém centru v Praze po pěti letech opět tento skvělý umělec. Tentokrát ale ne sám, s sebou přiveze také hráče na housle, violoncello, kytary nebo bicí nástroje. Doplňovat tuto směsici nástrojů bude i elektronická produkce, která je nedílnou součástí Ludovicovy tvorby, převážně té novější.

Jeho melodie jsou tklivé, klidné a příjemné. Snad každý z nás se s ukázkou díla Ludovica Einaudiho setkal, figuruje v mnoha filmech, televizních spotech a reklamách. Z nejnovějších uvádíme jednu na podporu letošní zimní olympiády. Vzpomenete si, zda jste zaslechli úvod nádherné Nuvole Bianche?

Vstupenky na tento jedinečný koncert jsou k dispozici v několika cenových kategoriích a lze je zakoupit v předprodejní sítí Ticketpro.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.