Majáles zve na mezigenerační odpoledne do Brna

Majáles v Brně | Zdroj: Brněnský Majáles

Majáles není jen jedna akce, ale hned několik. Proto organizátoři nyní zvou na zajímavé odpoledne do Brna, kde proběhne setkání několika generací.

Brněnský Majáles, který se koná 7. května, bude poslední zastávkou tohoto festivalu. V rámci dalšího programu se uskuteční mimo jiné i mezigenerační odpoledne. Ve spolupráci s Městským parlamentem dětí a mládeže Brno proběhne 10. dubna od 15:00 hodin akce se zástupci všech věkových kategorií, kteří se chtějí podělit o své životní zkušenosti.

Odpoledním programem budou provázet předsedkyně Eva Novotná a Místopředsedkyně Ivana Štrajtová z MPDM. Na akci bude probíhat soutěž v týmovém petangu, ovšem v přátelském duchu. Vedle toho si pak můžete prohlédnout výstavu ze zájmových činností. Po té bude následovat diskuze ohledně životních skušeností a chybět nebudou ani zajímaví hosté. Také bude po celou akci zajištěno občerstvení.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.