Majid Jordan poprvé navštíví Prahu

Majid Jordan | Zdroj: facebook.com

Kanadské r’n’b duo zaznamenalo gigantický průlom, když s přední hvězdou rapu Drakem složili hit Hold On, We’re Going Home. Nyní, o téměř dvě desky později, si kluky budeme moct poslechnout naživo.

Majid Al Maskati a Jordan Ullman na sebe narazili před šesti lety na univerzitě v Torontu. Jejich společná láska pro hudbu vyústila v roce 2013 v EP Afterhours (tehdy ještě figurovali pod pseudonymem Good People) a ještě ten rok se ocitli v merku Drakea a dali s ním dohromady již zmíněný track Hold on, We’re Going Home. Skladba vystřelila do top desítky Billboard Hot 100 a magazín Pitchfork ji dokonce označil za skladbu roku. Majid Jordan to vysloužilo kontrakt s nahrávací společností OVO Sound, kterou spoluvlastní právě Drake, producent Noah “40” Shebib a Oliver El-Khatib.

Loňské debutové album se dočkalo více než uspokojivé kritiky i úspěchu, na který se bude snažit navázat chystanou The Space Between. Ta vychází ‪27. října‬ a hostují na ní ostatní hvězdy OVO, jako rapper PARTYNEXTDOOR nebo duo dvsn.

Na špičku contemporary r’n’b se můžeme těšit ‪22. března 2018‬ v pražském klubu Roxy. Vstupenky budou k dostání od ‪pátku, 20. října‬, na webu Fource, ‪GoOut‬ a v síti TicketPro za 590 Kč.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 204 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.