Mandrage navazují na jarní úspěchy a na podzim vyrazí zase na turné

Mandrage - Sono, Brno 2018 | Foto: Marie Veselá, MonsterMusic

Úspěšná česká kapela Mandrage vyráží začátkem října na své podzimní turné, v rámci kterého navštíví patnáct tuzemských měst a slovenskou Bratislavu. Posluchačům představí nové písně z alba Po půlnoci. Na jejich setlistu ale samozřejmě nebudou chybět ani největší hity.

„Na jaře jsme odehráli koncertů jen málo, tak se těšíme, že si to na podzim vynahradíme. Písničky z posledního alba hrajeme moc rádi, turné si užijeme,“ shodla se kapela. Jejich jarní turné mělo velký úspěch a koncerty byly zcela vyprodané. A i teď slibují Mandrage velkolepou show plnou efektů, za kterou by se nemusela stydět řada světových hudebníků.

Čtěte také: Mandrage v Brně: Vděčné publikum a strhující světelná show

Fanoušci si během turné budou moci poslechnout novější písně, jako jsou například Motýli, ale dočkají se také starších hitů, jako Šrouby a matice nebo Hledá se žena. „Baví mě, jak je náš set na koncertech poskládán z různě starých písniček. Když hraju, vybavují se mi různé vzpomínky na nahrávání, stará turné a tak. Je to jak cesta časem,“ popisuje klávesista František Bořík.

Předskokana bude dělat čáslavská Civilní Obrana. Mandrage také lákají na vystoupení plné energie a rockových tónů, které fanoušci mohli okusit na vlastní kůži již na jarních koncertech. „Od začátku jsme desku Po půlnoci chtěli postavit víc na kytarách, čemuž odpovídají i koncerty. Jsme hlasitější, energičtější, rockovější,“ dodává kytarista Pepa Bolan.

Čtěte také: Nové album Mandrage Po Půlnoci očima rockerky

Turné Mandrage odstartuje 5. října 2018 v Boskovicích a hned další den odehrají koncert u našich sousedů v Bratislavě. Následně poté navštíví dalších čtrnáct českých měst. Vstupenky jsou již nyní k dostání v síti Ticketstream.

MANDRAGE TOUR podzim 2018

05. října – Boskovice
06. října – Bratislava
12. října – Domažlice
13. října – Sušice
18. října – Trutnov
19. října – Česká Lípa
26. října – Havlíčkův Brod
27. října – Jindřichův Hradec
02. listopadu – Ústí nad Orlicí
03. listopadu – Dolní Benešov
09. listopadu – Karlovy Vary
10. listopadu – Litoměřice
16. listopadu – Velké Meziříčí
17. listopadu – Kolín
23. listopadu – Kladno
24. listopadu – Hořovice


Napište komentář

O Andrea Kuttelwascherová 32 Článků
Jsem osmnáctiletá introvertní extrovertka, které v žilách koluje kofein a hudba. Mluvím plynným sarkasmem a pokud mě někde nenajdete se sluchátky v uších, nejspíš se právě potím na tanečním parketě. Pokud jde o hudbu, mezi mé oblíbené kapely patří: Bring Me The Horizon, Parkway Drive, Architects, Asking Alexandria, Linkin Park nebo třeba Green Day.