Matěj Ruppert, Vladimir 518 a Eugen Botos vystoupí na jednom pódiu

Finally | Zdroj: RnB & HipHop Night

Do českých klubů zanedlouho zavítá nový koncept mezinárodních hudebních akcí RnB & Hip Hop Night. Na celkem třech koncertech se fanouškům na jednom pódiu představí například Matěj Ruppert, Vladimir 518, nebo Eugen Botos.

Do Česka konečně přichází nový koncept mezinárodních hudebních akcí nazvaný RnB & Hip Hop Night. Česká agentura Brothers Music Agency, která je autorem a organizátorem celého konceptu, chce pod tímto názvem pravidelně pořádat koncerty v Čechách a na Slovensku. Cílem celého projektu je vystoupení několika zajímavých hostů z celého světa, kteří tak na jednom pódiu v jeden večer spojí různé hudební žánry.

V Čechách i na Slovensku máme mnoho vynikajících hudebníků a já cítím vnitřní potřebu šířit jejich hudbu mezi lidi,” poznamenává organizátor akce Patrik Jedlička. „Myšlenka spojení těchto žánrů do jedné velké hudební party se nám velmi líbí a věříme, že se bude líbit i naši hostům,” dodává.

První ročník RnB & Hip Hop Night v Česku proběhne v dubnu a zavítá hned do třech českých měst.

Hlavní kapelou, tzv. leader band, které se fanoušci dočkají na všech třech koncertech, je slovenská kapela Finally v čele se slavným hudebníkem a producentem Eugenem BotosemSpolu s nimi se na pódiu ukáže i speciální host z New Yorku, vynikající RnB zpěvačka Angela Johnson, která s Botosem nahrála několik skladeb na jeho albu Final Definition. „Jsem velmi rád, že Angela Johnson přijala naše pozvání na RnB & Hip Hop Night a ještě víc se těším, že budeme moc zahrát naše společné skladby z našeho alba Final Definiton v premiéře naživo.” těší se na společné koncerty Botos.

Na všech třech koncertech rovněž  vystoupí nový český hudební objev, mladá talentovaná zpěvačka Christinne. Fanoušci v Praze a v Ostravě se krom výše zmíněných mohou těšit i na Matěje Rupperta a Vladimira 518, zatímco v Brně je vystřídá neméně talentovaná zpěvačka Tereza Černochová.

RnB & Hip Hop Night

04. dubna – Praha, Palác Akropolis
05. dubna – Ostrava, Fabric
07. dubna – Brno, Fléda

Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketstream.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 146 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...