Mezinárodní filmový festival Febiofest láká na hudební doprovod

Zoči Voči | Zdroj: zocivoci.sk

Březnový Febiofest letos přichází s novou koncepcí a láká na hudební festivalový doprovod. Febiofest Music Fest pohostí hvězdy jako Atmo Music, Zoči Voči či Vladimir 518.

Dohromady 33 kapel, hudebních projektů a DJů, tak bude vypadat hudební doprovod Febiofest Music Festu. Veškeré koncerty tohoto festivalu budou probíhat pod přísnou dramaturgií Tomáše Vitáska a pod vedením ambasadora Ivana Ivanova.

Zajímavostí celého hudebního festivalu bude, že se každý večer návštěvníci budou moci těšit na rozdílné žánry, a tak si každý posluchač najde to své. Můžete se těšit na hip-hop, jazz, dance, world music, rock and roll, ale i punk a ska. Festival přivítá známé jména, ale svůj prostor poskytne i začínajícím nadějným hudebním nováčkům.

Více tuto novou koncepci vysvětluje Tomáš Vitásek: „Cílem této změny je poskytnout návštěvníkům spojení filmového zážitku s hudebním, který lze dopředu naplánovat, a možnost vybrat si svůj oblíbený žánr.“ A Ivanov se připojuje: „Je to svým způsobem záruka, že pokud si divák zvolí večer, kdy chce navštívit Febiofest, může tak učinit i podle svých hudebních preferencí a nikdy neodejde s prázdnou, i kdyby vstupenky na filmová představení byla vyprodána.“

Umělci, kteří vystoupí na Febiofest Music Festu:
Aid Kid, Atmo Music, BraAgas, Cirkus Problem, Criminal Collection, Čankišou, Čardáš Klaunů, Discoballs, Hentai Corporation, Holy, Jablkoň, Jegr, LA4, Light and Love, Luboš Andršt Group, Matěj Benko Quintet and Ondřej Ruml, Moonshine Howlers, Ohm Square, Petr Kroutil and his Brothers, Refew, Smola a Hrušky, Vladimir 518 + DJ Mike Trafik, Zakázaný Ovoce, Zoči Voči

DJs:
DJ Odd, DJ Watra, DJ NobodyListen, DJ Agharta, DJ Jan2, DJ Camel Caramel, DJ Smrtící koktejl, DJ Tchitchiman, DJ Buqi

Festival se uskuteční od 20. března do 27. března v prostorách garáží kina CineStar Praha – Anděl a je zdarma.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 343 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.