Michael Malarkey znovu přiveze svou debutovou desku do Česka

Michael Malarkey | Zdroj: facebook.com

Oblíbený herec ze seriálu Upíří deníky vystoupil v listopadu loňského roku v pražském klubu Roxy, letos zavítá do Brna.

Michael Malarkey se vrací do Česka po úspěšném pražském koncertě v Roxy. Svět ho zná především jako Enza z amerického seriálu Upíří deníky. Dle vlastních slov je však víc muzikantem než hercem. „Nechci, aby si lidi mysleli, že jsem jen herec, který si jako bokovku nahrál nějakou blbou desku. V tom albu je celý můj život a srdce,“ vzkazuje Malarkey, jenž hraje na kytaru a skládá písničky již od sedmnácti let.

Album Mongrels, které vyšlo v září 2017, je velmi osobním výsledkem několika šťastných náhod, autorova sebeobjevování a spolupráce s mnoha skvělými hudebníky. Všudypřítomné téma neklidného putování a hledání cesty odráží i jeho přebal. Michael na něm vchází do temného lesa, kam ho při poslechu alba následujete. Po dvanácti skladbách společného bloudění se vynořujete ven obohaceni o písničkářský zážitek z rodu Cohenů, Caveů nebo Waitsů.

V Brně na Flédě vystoupí 4. června. Vstupenky jsou v prodeji na webu Fource, v síti GoOut, TicketPro a v Indies za 440 Kč. K dostání jsou také VIP vstupenky za 1 290 Kč, jejichž součástí je osobní setkání s Michaelem.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 334 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.