Michal Tučný ožije na slavnostním večeru v Lucerně

Michal Tučný | Foto: ceskatelevize.cz

Pro všechny fanoušky českého country nastane v dubnu příležitost připomenout si legendárního Michala Tučného.

Ve Velkém sále Lucerny v Praze se na 4. dubna chystá koncertní galavečer za účelem oslavy nedožitých 70. narozenin zpěváka Michala Tučného. Můžeme se těšit na největší hity v podání jiných českých interpretů.

„Před dvěma lety jsme zorganizovali vzpomínkový koncert k 20 letům od tátovi smrti. Byl to krásný večer. Lucerna byla vyprodaná, všichni se dobře bavili. Sešli jsme se s tátovými přáteli a známými, kteří na koncertě vystupovali, a divákům se to také líbilo. Jsou to už dva roky tak mě napadlo udělat podobnou akci při veselejší příležitosti, k tátovým sedmdesátinám,” vysvětluje pořadatelka Gabriela Novotná.

Písně Michala Tučného zazní v provedení Ondřeje Hejmy, Václava Bláhy z kapely Divokej Bill, Františka Segráda, Tomáše Linky, Tomáše Hrbáčka, Tomáše Trapla, legendárních Tučňáků a mnoha dalších známých tváří. Rozhodně nebude chybět ani dcera Michala Tučného, Míša.

Celý večer bude moderovat Aleš Háma a všichni účinkují budou zpívat za doprovodu skvělé country kapely Blue Ground.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 274 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.