Mika roztančí Forum Karlín už ve středu. Předskočí Lake Malawi

Mika | Zdroj: facebook.com

Talentovaný britský zpěvák Mika se po pár měsících vrací zpátky do České republiky, aby zde odehrál svůj první samostatný koncert. Představí na něm nejen své zaručené hity, ale i své nejnovější album No Place In Heaven.

Loni v létě se Mika představil na multižánrovém festivalu Colours of Ostrava, a jelikož mělo jeho vystoupení dobrý ohlas, vrací se teď zpátky do Česka, ale tentokrát do Prahy, kde odehraje svůj první tuzemský sólový koncert. Můžeme se těšit na jeho nejlepší písně, jako je například Grace Kelly. Představí i své nové písně z alba No Place In Heaven. Jako předskokan se se představí Lake Malawi s charismatickým frontmanem Albertem Černým (ex Charlie Straight).

Koncert se uskuteční již tuto středu 25. května ve Forum Karlín. Vstupenky lze zakoupit na stránkách Eventim.cz či Ticketpro.cz.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 335 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.