Milky Chance přivezou nové album i do Prahy

Milky Chance | Zdroj: facebook.com

Německé duo chystá svůj první sólo koncert u nás. Do pražského Roxy přiveze svou desku Blossom.

Spolužáci Clemens RehbeinPhilipp Dausch založili kapelu Milky Chance v roce 2012. Debutové album Sadnecessary, které vyšlo v roce 2013, celkem brzy po založení, jim přineslo úspěch nejen na domácí, ale téměř celosvětové scéně, a to převážně skladba Stolen Dance – jen na YouTube má přes 332 miliónů zhlédnutí. Jejich sláva je dostala až do talk show Jimmyho Kimmela a Jimmyho Fallona a především na populární americké festivaly Coachella a Lollapalooza. U nás se již předvedli na pražském festivalu Overtone.

Letos do světa vypustili druhé album Blossom a počet členů kapely se zdvojnásobil. To se projevuje i na hudbě, která přenesla svou váhu z rozmanitých bicích a kytary na další nástroje a předvádí tak celkově nový zvuk.

Písničky plné indie folku si můžete užít 17. února 2018 v pražském Roxy. Vstupenky budou od pátku 15. září dostupné na webu Fource, GoOut a TicketPro za 590 Kč.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 319 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.