Milky Chance přivezou nové album i do Prahy

Milky Chance | Zdroj: facebook.com

Německé duo chystá svůj první sólo koncert u nás. Do pražského Roxy přiveze svou desku Blossom.

Spolužáci Clemens RehbeinPhilipp Dausch založili kapelu Milky Chance v roce 2012. Debutové album Sadnecessary, které vyšlo v roce 2013, celkem brzy po založení, jim přineslo úspěch nejen na domácí, ale téměř celosvětové scéně, a to převážně skladba Stolen Dance – jen na YouTube má přes 332 miliónů zhlédnutí. Jejich sláva je dostala až do talk show Jimmyho Kimmela a Jimmyho Fallona a především na populární americké festivaly Coachella a Lollapalooza. U nás se již předvedli na pražském festivalu Overtone.

Letos do světa vypustili druhé album Blossom a počet členů kapely se zdvojnásobil. To se projevuje i na hudbě, která přenesla svou váhu z rozmanitých bicích a kytary na další nástroje a předvádí tak celkově nový zvuk.

Písničky plné indie folku si můžete užít 17. února 2018 v pražském Roxy. Vstupenky budou od pátku 15. září dostupné na webu Fource, GoOut a TicketPro za 590 Kč.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 204 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.