MØ přijíždí do Meetfactory a slibuje parádní energickou show

MØ | Zdroj: facebook.com

Dánská zpěvačka MØ se opět vrací do České republiky a pro pražské fanoušky chystá energickou show podobnou té, kterou předvedla letos na festivalu Colours of Ostrava.

Předskakovat jí budou oxfordští Glass Animals, jejichž muzika je inspirována jak Kanye Westem, tak třeba i Ninou Simone a Velvet Underground. Svou debutovou deskou Zaba si získali přízeň kritiků a Wild Beasts nového konkurenta. Jistě budou příjemným startem večera a do sbírky jim přibude mnoho českých fanoušků.

Následně vystoupí v Česku již provařená . Textově se zaměřuje na problémy dánské mládeže a často se zmiňuje o jejich znuděném přístupu k životu. ,,Vždycky je jednodušší nasadit si masku a být někým jiným, než být osobní a být tím, kým jste doopravdy,” tvrdí zpěvačka, a zřejmě právě proto se rozhodla na svých vystoupeních předvádět extrém v podobě divoké směsice víru a tance, i když hlasově spíše připomíná flegmatickou Lanu Del Rey.

V mládí byla posedlá popem, ale to se s dospíváním změnilo a přišlo období teenage revolty. Díky tomu se dostala k tak trochu jiné hudbě a spojila se s producentem a kytaristou Ronnim Vindahlem. Tehdy vznikla MØ tak, jak ji známe dnes. Její aktuální album vydané letos nese název No Mythologies To Follow a najdete na něm hlavně spoustu popových synthů v kombinaci s překvapivě smutnými lyrickými texty.

Za koncertem přijďte 18. listopadu do MeetFactory. Vstupenky budou k dispozici od dnešních 10 hodin, a to v síti Ticketpro  nebo na Facebooku Fource Entertainment. Cena činí 495 korun + poplatky.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.