Muse do třetice všeho dobrého vystoupí v ČR

Muse | Zdroj: Facebook.com

Poměrně čerství držitelé Grammy vystoupí opět v Praze a to nejlepší ze své dosavadní tvorby představí již v sobotu. Fanoušci se mohou těšit i na speciální koncertní pódium.

Muse se dali dohromady už v roce 1994 v jihozápadní Anglii. Jejich debut Showbiz spatřil světlo světa o pět let později. Jejich poslední deskou je Drones, za kterou získala kapela, v čele s charismatickým Matthewem Bellamym, letos v zimě hudební ocenění Grammy Awards, které je už jejich pátým v řadě.

Skupina vystoupí v Praze již tuto sobotu 4. června, a to v O2 areně. Tam na fanoušky čeká i speciální podium. To stojí uprostřed haly, a tak by měl mít každý posluchač zaručený výborný výhled na celou show. Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketportal.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.