Muse opět v ČR, ale jen na plátně

Muse | Zdroj: facebook.com

Bude to rok, co anglická kapela Muse navštívila Českou republiku. O tom, že předvedli opravdu skvělou show, není pochyb. Pokud jste se loňského koncertu nemohli zúčastnit, nyní máte šanci vidět záznam jednoho z jejich vystoupení alespoň v kině.

Muse jsou alternativní rocková kapela, která je rok od roku slavnější a známější. Na kontě mají již šest alb a je nutné říci, že opravdu úspěšných. Poslední s názvem 2nd Law představila tato banda tuzemským fanouškům loni v listopadu. Nyní pro ně mají další dobrou zprávu v podobě záznamu z koncertu s názvem Muse – Live At Rome Olympic Stadium, který proběhl v Římě, a zúčastnilo se ho na šedesát tisíc lidí. Vy máte jedinečnou příležitost zažít tuhle událost na vlastní oči. Projekce se uskuteční 5. listopadu ve dvaceti kinech na světě, mezi nimiž je i pražské kino Aero. Promítání záznamu se uskuteční o dva dny později, a to v pražském Cinestaru na Andělu a Černém mostě. Pokud nejste z hlavního města, na programu to mají též kina Cinestar Mladá Boleslav a Kino 99 v Kolíně.

Záznam bude promítán v nejvyšší kvalitě, ve formátu 4K, což je to nejkvalitnější, co si můžete v audiovizuální projekci přát. Kapela Muse bude navíc příští rok slavit své dvacáté výročí. K této příležitosti se vydají na další turné. Navštíví i naše končiny?


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.