Na koncertním turné dá Pekař prostor talentovaným hudebníkům

Pekař | Zdroj: archiv zpěváka

Během loňského roku odehrál Pekař Malý velký tour, na něž plynule navázal koncertní šňůrou s Jakubem Děkanem. Moc dlouho si neodpočinul a vyráží znovu koncertovat. Tentokrát dává šanci i talentovaným umělcům.

Do popředí se Pekař dostal díky své spolupráci s kapelou Rybičky 48 a svůj post hudebníka už několikrát obhájil. Nyní znovu vyráží na řadu koncertů, tentokrát pod názvem Dvě duše tour. Navíc si na své nadcházející show připravil úplně nový vizuální koncept, mimo toho dá šanci i talentovaným hudebníkům a on sám se vrátí ke svému starému koníčku – tanci.

Soutěž: Pekař se na turné zastaví i na Flédě, vyhraj s námi 2 x 2 vstupenky

O koncertování s Pekařem je zájem, za krátkou dobu se přihlásilo už víc než padesát neznámých interpretů, konkurence tedy vzrůstá, šanci však může dostat každý.

„Ladíme také lepší zvuk. Poctivě se připravujeme a zkoušíme i několik nových písní. Známé pecky jsme nově upravili. Celkově bude mít naše vystoupení zcela jinou podobu,“ komentuje dále Pekař.

Pokud máš ty sám kapelu nebo máš v okolí nějakého kamaráda, který v nějaké kapele hraje, můžeš ji přihlásit zde. Vstupenky na turné lze koupit v předprodeji v síti Ticketstream.

Dvě duše tour
16. února – Velké Pavlovice (Millénium)
17. února – Brno (Fléda)
23. února – Klatovy (MC U košile)
24. února – Pardubice (Žluťák)
02. března – Zlín (Fénix)
03. března – Jihlava (Soul)
06. března – Praha (Lucerna Music Bar)
09. března – Tábor (KD Střelnice)
10. března – Golčův Jeníkov (Vagón)
16. března – Liberec (Bunkr)
17. března – Kolín (Staré Lázně)


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 193 Článků
Hudba je pro mě něco, co vlastně nedokážu popsat slovy. Něco, co je pro mě smysl života a bez čeho bych nedokázala žít. Mezi moje největší srdcovky řadím Green Day a Depeche Mode. Když zrovna nepíšu o hudbě, tak čtu nějakou knihu, vařím/peču, maluju/kreslím nebo bloguju a píšu o něčem jiném. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší. Mimo to jsem taky majitelka webovek GreenDayBand.cz