Na konci června opět přijedou Thirty Seconds to Mars

Thirty Second To Mars | Zdroj: pořadatel akce

Příští rok v červnu k nám téměř po roce znovu zavítá kapela Thirty Seconds to Mars s Jaredem Letem v čele. Vstupenky jsou k prodeji již od středy 18. prosince!

Americká kapela Thirty Seconds to Mars se do Česka vrátí téměř rok poté, co navštívila hudební festival Rock for people. Nyní opět otevře začátek prázdnin, a to konkrétně 30. června, kdy vystoupí v pražské Tipsport aréně, aby podpořila své nejnovější album Love, Faith and Dreams. Vstupenky budou uvedeny do prodeje již tuto středu 18. prosince.

Thirty Seconds to Mars fungují od roku 1998, kdy tuto tříčlennou formaci založil herec a zpěvák Jared Leto a jeho bratr Shannon. O čtyři roky později slavili úspěch svého debutového alba, které nese stejný název jako kapela. Opravdovou slávu však pánové získali až díky dalšímu albu A Beautiful Lie, které obsahovalo pecky jako From Yesterday nebo The Kill. Letos se zapsali do povědomí širšímu spektru posluchačů díky již zmíněné desce Love, Faith and Dreams, do níž se nebáli přidat trošku více elektra. Vznikla tak i populární píseň Up In the Air.

Pozornost na sebe Thirty Seconds to Mars upoutali také vydáním snímku Artifact, jenž přibližuje jejich soudní spor se společností EMI/Virgin Records, která kapelu před několika lety žalovala o 30 miliónů dolarů za nedodržení smluvních podmínek. Film byl představen na několika filmových festivalech a sklidil i několik ocenění.

Cena za standardní stání na červnový koncert Thirty Seconds to Mars vyjde na 990 korun. Větší příznivce skupiny bude stání u pódia stát 1290 korun.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.