Na Náplavce se bude slavit s Rybičkami, Calltou i Marešem

Rybičky 48 | Zdroj: rybicky48.cz

Léto už je téměř za rohem, proto nastal nejvyšší čas vyrazit za hudbou na nějaký ten festival. Jestliže jste obyvatelé našeho hlavního města, bude zřejmě třeba vyrazit někam za jeho okraje. Ovšem i v Praze se najde řada akcí, které vás nalákají na dobrou muziku, sluníčko a kvalitní pití. Jednou z nich jsou 1. narozeniny lodě Captain Morgan, které proběhnou 8. června od 16 hodin na Smíchovské náplavce.

Na této velkolepé kapitánské párty se můžete těšit na celou řadu vystupujících. Poblahopřát přijde stále oblíbenější pop punková kapela Rybičky 48, která s sebou určitě přivede Emily či Magdalénu. Rozhodně ještě nejsou staří, takže se můžete těšit na pěkně divoký mejdan.

Dalším účinkujícím bude Marek Ztracený, jehož zamilované hity vás donutí přitulit se k partnerovi a užít si příjemný večer. I o jeho kolegovi Pavlu Calltovi je poslední dobou hodně slyšet. Jeho písně začínají rychle dospívat a už se netváří tolik pubertálně. Vedle traileru ke knize Čáry života dal o sobě vědět i songem Píšem si svůj sen, kde si zazpíval (nebo spíše zarecitoval) i oblíbený moderátor Leoš Mareš.

A pozor! Tato osobnost českého showbyznysu, která se proslavila svým kožichem, rovněž vystoupí na Smíchovské náplavce. Nejenže bude celou akci moderovat, ale střihne si i již jmenovaný duet.

Poslední zatím zveřejněnou kapelou je N.O.H.A. Českoamerická formace hrající mix drum&bassu, world music či dubstepu rozhodně rozvlní boky nejednoho návštěvníka. Ale to stále není všechno. Na programu je jeden zatím skrytý host. A právě dle těchto tajností se dá očekávat, že se bude jednat o opravdovou bombu.

Vedle toho na vás čekají exkluzivní drinky z nejdelšího baru v ČR (zápis do knihy rekordů) a stánky plné jídla. Od 22. hodiny se můžete těšit na afterparty na samotné lodi, o kterou se postará legendární DJ Roxtar.

Takže nezapomeňte dorazit 8. června v 16 hodin na Smíchovskou náplavku. Vzhledem k velkému množství alkoholu, který poteče proudem, je vstup od 18 let. Kapacita je 10 000 lidí, tak snad se tam vejdeme všichni. A víte, co je na tom celém nejlepší? Vstup je zdarma!


Napište komentář