Na Prahu zaútočí psychobilly v podobě The Creepshow

The Creepshow | Zdroj: facebook.com

Kanadští The Creepshow nejsou v ČR rozhodně poprvé, a tak svou punkovou show přivezou představit znovu. Prostor dostanou i čeští Three Wild Guns.

Pořadatelé hudebního festivalu Mighty Sounds příští víkend přivezou jedny z představitelů rock’n’rollu, punku a psychobilly – řeč je o kanadské partičce z Ontaria The Creepshow. Vznikli v roce 2005 a mají vydaných již několik alb plné chytlavých melodií a fanouškům tohoto stylu nejsou The Creepshow  rozhodně cizí. Za svou dobu působení stihli vyměnit už několikrát zpěvačku. Tou poslední je energická Kenda “Obi Wan Kendabi” Legaspi, kterou si fanoušci zamilovali stejně rychle jako předešlou Sarah “Sin” Blackwood.

Publikum jim pomůžou rozhýbat Three Wild Guns z Hradce Králové. Ti přivezou to nejlepší z jejich repertoáru z hudebních odnoží rock’n’rollu a rockabilly.

Místem, kde se tento večírek uskuteční bude Klub 007 Strahov a to za týden v sobotu 14. května. Vstupenky lze koupit na stránkách Goout.cz.

 


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.