Na Václavském náměstí proběhne křest knihy Mira Žbirky

Miro Žbirka | zdroj: Turner

31. října vyšla známému slovenskému hudebníkovi knížka jménem Miro Žbirka – Zblízka. Již brzy bude kniha pokřtěna v Paláci knih Luxor v Praze.

Miro Žbirka je bezpochyby jedním z nejvýznamnějších a nejoblíbenějších slovenských zpěváků a hudebníků. Má za sebou dlouhou a plodnou kariéru, ať už se skupinami ModusLimit nebo během rozmanitých sólových aktivit. Je autorem mnoha oblíbených a dodnes v rádiích hraných písní.

Žbirka je stále velmi aktivní. Není to tak dlouho, co si splnil svůj odvěký sen a v londýnském studiu Abbey Road natočil své dosud poslední album nazvané prostě Miro. Nyní je nově na pultech jeho biografie, na které spolupracoval spolu s novinářem Honzou Vedralem. V pondělí 21. listopadu v 17.00 hodin bude pokřtěna v pražském Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. Proběhne rovněž zpěvákova autogramiáda.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 144 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, pankoš, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal (zejména black), ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Oblíbené interprety nemá smysl jmenovat, jelikož jich mám stovky a další stále přibývají.