Na Václavském náměstí proběhne křest knihy Mira Žbirky

Miro Žbirka | zdroj: Turner

31. října vyšla známému slovenskému hudebníkovi knížka jménem Miro Žbirka – Zblízka. Již brzy bude kniha pokřtěna v Paláci knih Luxor v Praze.

Miro Žbirka je bezpochyby jedním z nejvýznamnějších a nejoblíbenějších slovenských zpěváků a hudebníků. Má za sebou dlouhou a plodnou kariéru, ať už se skupinami ModusLimit nebo během rozmanitých sólových aktivit. Je autorem mnoha oblíbených a dodnes v rádiích hraných písní.

Žbirka je stále velmi aktivní. Není to tak dlouho, co si splnil svůj odvěký sen a v londýnském studiu Abbey Road natočil své dosud poslední album nazvané prostě Miro. Nyní je nově na pultech jeho biografie, na které spolupracoval spolu s novinářem Honzou Vedralem. V pondělí 21. listopadu v 17.00 hodin bude pokřtěna v pražském Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. Proběhne rovněž zpěvákova autogramiáda.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 135 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, punk, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal, ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Co se oblíbených interpretů týče, jsou jich desítky a snad i stovky... David Bowie, Beck Hansen, The Beatles, The Pogues, Days N' Daze, The Specials, The Clash, Mudhoney, The Cure, King Crimson, Peter Hammill, Hüsker Dü, Black Flag, Sonic Youth, Rush, Yes, ELP, Pink Floyd, N.W.A., Melt Banana, Radiohead, Manic Street Preachers, Kyary Pamyu Pamyu, Bob Marley, Peter Tosh...