Norští Team Me zahrají v Praze už v sobotu 14. března

Team Me | zdroj: facebook.com

Kapela Team Me ze severu přijede představit svůj indie-pop z nového alba Blind as Night 14. března do Lucerna Music Baru.

Již třetí návštěva šestičlenné kapely Team Me se odehraje tentokrát v pražském Lucerna Music Baru. Kapela se vydala na dlouhou evropskou šňůru po vydání svého druhého studiového alba Blind as Night. První album kapely To The Treetops! v roce 2011 znamenalo velký boom a je považováno za jedno z nejlepších alb norské pop music.

Začátek večera bude patřit pražským Make My Heart Explode, synth-popovému uskupení, které nastartovalo svou kariéru v roce 2011 a na svém kontě má už například předkapelování takové hvězdě jako jsou populární britští Hurts, které se odehrálo v březnu roku 2013.

Víc o kapele si přečtěte zde

Vstupenky jsou stále k dostání na pokladnách Lucerna Music Baru za 280 korun nebo přímo na místě za 350 korun.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.