Nothing But Thieves pro velký zájem přesouvají svůj koncert

Nothing But Thieves | Zdroj: vrtxmag.com

Fanoušci indie rocku se už těší na koncert Nothing But Thieves. Nikdo ale nečekal, že se jich sejde tolik. Koncert se proto z pražského Rock Café přesouvá do MeetFactory.

Britská kapela Nothing But Thieves vznikla teprve v roce 2012, stihla však už zažít několik významných úspěchů. Jejího eponymního alba se dosud prodalo více než čtvrt milionu kopií. Skupina již předskakovala takovým jménům, jakými jsou Gerard Way (frontman zaniklých My Chemical Romance), Arcade Fire nebo Muse. Chystá se nová deska Broken Machine, jejíž produkci má na starosti Mike Crossey. Ten již spolupracoval třeba s Arctic Monkeys či The 1975.

Pražský koncert Nothing But Thieves se nakonec pro velký zájem uskuteční 30. listopadu v pražském MeetFactory.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 135 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, punk, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal, ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Co se oblíbených interpretů týče, jsou jich desítky a snad i stovky... David Bowie, Beck Hansen, The Beatles, The Pogues, Days N' Daze, The Specials, The Clash, Mudhoney, The Cure, King Crimson, Peter Hammill, Hüsker Dü, Black Flag, Sonic Youth, Rush, Yes, ELP, Pink Floyd, N.W.A., Melt Banana, Radiohead, Manic Street Preachers, Kyary Pamyu Pamyu, Bob Marley, Peter Tosh...