OC Arkády oslaví páté výročí Five festivalem

Five Festival Arkády - vizualizace | Foto: facebook.com

Obchodní dům na Pankráci v Praze připravuje v sobotu 18.října indoor festival s umělci české a světové elektronické scény.

Narozeninové jubileum obchodního centra Arkády v Praze si připravuje pro návštěvníky, ale i pro obdivovatelé elektronické hudby, Five Festival.  Celý program oslav je velmi rozmanitý a zajímavý, svým zaměřením určen jak pro dospělé, tak i pro mládež.

V obchodním domě budou postaveny 4 stage s nejvýznamnějšími Djs z tuzemské, ale i zahraniční scény. V průběhu festivalu mohou návštěvníci obdivovat nadčasové světelné efekty, průzračně čistý zvuk a skvělou atmosféru.

Hlavní stage bude zaměřena na koncept SMASH THE HOUSE, který je labelem belgických hvězdných bratrů Dimitri Vegas & Like Mike. Tito umělci byli v České republice již třikrát. Jejich stage je možno znát ze světových festivalů jako je Tomorrowland či Tomorrowworld. Tato stage je plná progressive a electro housu a je možno ji vidět na událostech za kterými stojí společnost ID&T (Sensation, Dirtydutch). Nyní nastává jedinečná možnost vidět, slyšet a cítit toto šílenství plné energie i na Five festivalu. Návštěvníci se mohou těšit na 7 headlinerů a spoustu dalších umělců.

Alvaro – pětadvacetiletý Dj a producent z Nizozemí, který pracuje na house scéně více než čtyři roky. Mezi jeho hity patří například  Show me Love (ft. Far East Movement), Wataah (ft. The Partysquad), Pitbull – Bon Bon. Matisse & Sadko jsou ruští bratři, kteří umí předvést neopakovatelnou show.  Jejich hity jsou především SLVR  nebo Stars.

Blasterjaxx, duo Djs a producentů z Nizozemí. Proslavil je třeba singl Koala nebo Bomberjack. Jordy Dazz – Nizozemský Dj a producent. Mezi jeho hity patří Jumphold , Claymore. Kosheen – anglická drum & bassová a rocková kapela, která se pohybuje na hudební scéně od roku 1998. Jejich největší hity tvoří např. Hide U a Overkill.

Na festivalu konaném v obchodním centru Arkády se můžete těšit jen na to nejlepší. Cena základních vstupenek je od 390 Kč a V.I.P. vstupenek od 890 Kč. Oba dva typy vstupenek jsou limitovány počtem. Je možno je zakoupit na portálu Ticketstream. Festival začne v sobotu 18. Října ve 20 hodin a skončí ve 4 hodiny ráno. 


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.