Open Air Festival Okoř přivítá například Kluse nebo Chinaski

Festival Okoř | Foto: Lukáš Běhounek

Již 14. ročník Open Air Festivalu Okoř se koná 16. srpna. Pořadatelé zveřejnili první jména a návštěvníci mohou být už nyní spokojeni.

Letos se bude festival konat v malebné scenérii historického hradu Okoř, a to už po čtrnácté. Návštěvníci si loni v podhradí mohli užít absolutně vyprodanou akci, s hvězdami, jako je například Miro Žbirka nebo Kryštof. Ani letos pořadatelé nešetří na velkých jménech a příznivci tohoto open airu se mohou těšit na známé hudebníky.

Na sobotu 16. srpna potvrdili organizátoři Tomáše Kluse, Chinaski, Divokého Billa, MIG 21 a Annu K. Další interpreti budou ještě uvedeni v průběhu dubna, ale zřejmě se bude opakovat situace minulého roku, kdy byly vstupenky vyprodány týden před akcí. Abyste nebyli mezi těmi, na které se nedostane, v kalendáři by vám nemělo chybět datum 1. června, kdy bude oficiálně zahájen předprodej vstupenek v síti Ticketportal.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.