Paddy Kelly zahraje na Happy Faces Festivalu, ovšem bez své rodiny

Michael Patrick Kelly | Zdroj: M. P. Production

Paddy Kelly býval nejoblíbenější hvězdou rodinné kapely Kelly Family. Od jejich rozloučení uběhlo již dvanáct let a Paddyho osudy jsou více než zajímavé. Nyní se na něj můžeme těšit jako na headlinera jednodenního Happy Faces Festivalu.

Kelly Family je slavný soubor, který v devadesátkách drtil hitparády a dodnes má širokou fanouškovskou základnu. Paddy platil za nejoblíbenějšího člena, proto snad všichni srdcaři těžce nesli, když se s kapelou v roce 2005 rozloučil a odešel do kláštera. Z něho se po šesti letech vrátil, velký rodinný comeback se ale nekonal. Paddy, který si od té doby říká Michael Patrick Kelly, rozjel slibnou sólovou kariéru.

Samotní Kelly Family budou v březnu 2018 koncertovat i v Čechách, ovšem Patrick se k nim nepřidá. V těchto dobách se očekává vydání novinkové desky iD, která má nabídnout patnáct nových písní. 19. srpna se stane headlinerem jednodenního Happy Faces Festivalu, jenž se odehraje v Sedmihorkách u Turnova v rámci cyklu koncertů Sedmihorského léta.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 135 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, punk, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal, ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Co se oblíbených interpretů týče, jsou jich desítky a snad i stovky... David Bowie, Beck Hansen, The Beatles, The Pogues, Days N' Daze, The Specials, The Clash, Mudhoney, The Cure, King Crimson, Peter Hammill, Hüsker Dü, Black Flag, Sonic Youth, Rush, Yes, ELP, Pink Floyd, N.W.A., Melt Banana, Radiohead, Manic Street Preachers, Kyary Pamyu Pamyu, Bob Marley, Peter Tosh...