Papa Roach přece jenom letos přijedou! A s nimi Five Finger Death Punch

Papa Roach | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Papa Roach, Five Finger Death Punch a Devil You Know – tak to bude večírek, který proběhne ještě letos na podzim v holešovické hale na Výstavišti. Obě hlavní kapely představí svá nová alba.

Letos na jaře oznámila kapela Papa Roach koncert v České republice. Tohle oznámení však ani ne za dva dny stáhla s odůvodněním logistických problémů. Pravda, za tak krátkou dobu se o koncertu příliš lidí ani nestihlo dozvědět. Ostatní ale čekalo zklamání, které však americká kapela přece jenom vynahradí, a to ještě letos. 20. listopadu dorazí Papa Roach do holešovické Malé sportovní haly na pražském Výstavišti. A nebudou sami! Síly spojí s divokými Five Finger Death Punch.

Skupina Papa Roach hrála v Praze poměrně nedávno, a to loni v srpnu. Koncert stál za to. Ostatně, to si přečtěte zde. Letos na jaře vydala kapela okolo zpěváka Jacobyho Shaddixe nové album s názvem zkráceně F.E.A.R., které se vrátilo víceméně do původních kolejí, v jakých jsme Papa Roach znali.

Čtěte také: V červnu přijedou do Česka Judas Priest. A hned dvakrát!

K Papa Roach se ale tentokrát přidá Five Finger Death Punch. Tuhle partu si čeští fanoušci mohou užít už zanedlouho, a to v pátek 25. a 26. června jako předskokany kapely Judas Priest. Rozdíl ve vystoupení červnovém a srpnovém bude jistě v této chvíli dokončované album, které se má jmenovat Got Your Six a jehož vypuštění je plánováno na 28.srpna. „Do začátku tohoto turné bude naše nové album Got Your Six již venku. Je to naše dosud nejlepší nahrávka, v podstatě taková betonová cihla heavy metalu, takže už se nemůžeme dočkat, až některé z těchhle skladeb představíme evropským fanouškům. Celé tohle turné bude večer co večer pořádnej nářez,“ poznamenává kytarista Five Finger Death Punch, Zoltan Bathory. A Jacoby dodává: „Jsme nadšení a těšíme se, až to v Evropě s našimi bratry z FFDP pořádně rozbalíme!!!! Nenechte si tuhle akci ujít, Papa Roach vás smetou!“

Ještě doplníme, že na toto společné turné se mohou fanoušci těšit jen díky sobě, protože právě ti měli možnost na internetu volit města, ve kterých chtějí tyhle dvě kapely slyšet. Zúčastněných bylo na několik set tisíc lidí z devatenácti států Evropy. K Papa Roach a Five Finger Death Punch se přidají ještě předskokani Devil You Know, kteří vznikli jako nová kapela Howarda Jonese z Killswitch Engage. Inu, máme se nač těšit!


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.