Papa Roach už tento víkend zahrají v Praze

Papa Roach | Zdroj: TeamRock

Zpátky po dvou letech. Kalifornská formace Papa Roach už za pár dní opět zamíří do Prahy, kde českému publiku představí své letošní album Crooked Teeth.

Papa Roach jsou u nás skoro jako doma. Koncertují u nás pravidelně snad každé dva roky a ani letošek nebude výjimkou, již tuto neděli totiž rockeři s ikonickým Jacoby Shaddixem v čele zamíří do pražské Malé sportovní haly.

Čtěte také: Papa Roach na Crooked Teeth kombinují nejlepší s nejlepším

Stane se tak i přes potíže, které nedávno kapelu potkaly. Konkrétně šlo o problémy s hlasivkami, kvůli kterým byl Shaddix nucen na začátku srpna podstoupit operaci. Vše už je ale zjevně v pořádku a čeští fanoušci jedné z nejtalentovanějších kapel ze začátku milénia se mohou těšit na pořádnou show, tentokrát i s čerstvými hity jako Help či Born For Greatness.

Vstupenky za cenu 980 Kč jsou stále k mání, a to v předprodejních sítích TicketPro, TicketPortal a GoOut.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 280 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.