Papa Roach v Praze představí nové album

Papa Roach | Zdroj: TeamRock

Už včera začala agentura D Smack U Promotion teasovat své fanoušky dalším velkolepým oznámením a přesně jak spousta hudebních nadšenců spekulovala, tak se i stalo. Papa Roach letos přijedou s novým albem i k nám.

Koncert se bude konat v pražské Malé sportovní hale a Papa Roach, kteří se na vrchol slávy dostali během nu-metalové vlny na začátku tisíciletí, u nás krom známých pecek jako Last Resort či Scars ukáží i kousky z nového alba. To nese název Crooked Teeth a vyjde již za pár dní, 19. května.

Jako předkapela se během večera představí anglická rocková formace Frank Carter & The Rattlesnakes, jež na začátku roku vydala svou druhou studiovku Modern Ruin.

Papa Roach u nás pravidelně vystupují už několik let a naposledy se u nás ukázali předloni po vydání desky F.E.A.R., která sbírala úspěchy v hudebních žebířčcích po celém světě. Zda-li to tak bude i u Crooked Teeth je zatím ve hvězdách, podle dosud vydaných singlů se ale rozhodně máme na co těšit.

Vystoupení proběhne 17. září, lístky budou k dispozici od pátku 19. května za cenu 890 Kč, případně pak na místě za 1 100 Kč.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 280 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.