Papričky se po třech letech vrací do Prahy

Red Hot Chili Peppers | zdroj: redhotchilipeppers.com

Skupina Red Hot Chili Peppers již dlouho znamená v rockovém světě uznávanou stálici. Nyní bude po třech letech opět koncertovat i v Praze.

Kapela vznikla již v roce 1983 a dodnes je velmi populární. Skupina je neustále velice aktivní a není to dlouho, co RHCP vydali své aktuální album The GetawayKapela na něm spolupracovala s ostříleným a uznávaným producentem Danger Mousem, jenž se může pyšnit činností např. s Gorillaz nebo The Black Keys.

Skupina vzhledem k novému albu nemohla jinak, než vyrazit na rozsáhlé turné. Lákavé je to, že každý návštěvník dostane zdarma novinkovou desku spolu se zakoupenou vstupenkou. 4. září si mohou čeští fanoušci užít koncert v pražské O2 Aréně.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 144 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, pankoš, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal (zejména black), ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Oblíbené interprety nemá smysl jmenovat, jelikož jich mám stovky a další stále přibývají.