Passenger přijede na podzim do Prahy!

Passenger | Zdroj: facebook.com

Britský indie-folkový zpěvák s pseudonymem Passenger poprvé navštíví Českou republiku a 16. října se představí v pražském SaSaZu i s novou deskou!

Mike Rosenberg, pro zbytek světa známý jako Passenger a/nebo autor hořkosladkého hitu Let Her Go, není v hudební branži žádný nováček. Za celých deset let působení se svou kapelou má za sebou stovky odehraných koncertů po evropských klubech a na kontě již pět alb. Na to šesté, s názvem Whispers, se můžeme těšit co nevidět. Jako ochutnávka slouží skladba Scare Away The Dark.

Z původního čtyř či pětičlenného bandu nakonec zůstal Mike se svým nezaměnitelným jemným hlasem jako sólový zpěvák s doprovodnou kapelou. A pak to přišlo, léto 2012 a s ním obrovský boom v podobě písně Let Her Go, která se okamžitě vyšplhala na první místa žebříčků celkem 16 zemí, včetně České republiky. Tento úspěch ještě ztvrdila společnost Budweiser, která tuto píseň použila do svého spotu během loňského Super Bowlu. Dnes má klip na YouTube už před 320 milionů zhlédnutí! A to ani nepotřeboval žádný extra režijní námět.

Nenechte si ani vy ujít Mikovu první návštěvu České republiky v rámci jeho evropského turné a přijďte si užít jeho vystoupení s obvyklými upřímnými a vtipnými glosami. Vše se odehraje 16. října v pražském klubu SaSaZu. Protože klub není neomezený a věhlas Passengera velký, doporučujeme s nákupem vstupenek neotálet. Ty jsou k dispozici v sítích Ticketpro.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.