Paulie Garand vyrazí na podzimní turné nečekaně po boku live bandu

Paulie Garand | Foto: Radek Kudláček

Po březnovém vydání Paulieho sólového alba Nirvana následovala velká klubová šňůra v klasické sestavě s Kennym a Roseckem. To se však s nadcházejícím podzimním turné mění. Úspěšná parta se bude objevovat na stagi s novým live bandem, postaveným speciálně pro tuhle sérii koncertů.

Paulie Garand s Roseckem budou obsluhovat mikrofon, Kenny Rough saxofon a samply. Za bicí usedne Tomáš Hájíček a kytaru s vokály bude mít na starost Jakub Lenz, jenž s Garandem spolupracoval na singlu Neony. Basa bude dunět za přítomnosti Štěpána Farkaše a na klávesy bude hrát Marek Čechák. Jako support celého turné se představí nejnovější label kolega Matys.

„Letos to bude 10 let, co v podstatě víkend co víkend obrážíme kluby v sestavě MC & DJ. Už delší dobu si pohrávám s myšlenkou, že sestavíme kapelu, abychom se alespoň na chvíli vymanili z koncertního stereotypu. Je to výzva a zároveň další studium na stagi. Celá kapela je sestavená z kámošů a zároveň skvělejch muzikantů. Funguje tam vzájemná chemie a tracky dostávaj mnohdy úplně novej kabát. Těšim se, až to uvidíte naživo. Určitě si nás ve svym městě nenechte ujít,“ dodal sám Paulie Garand.

Paulie Garand & live band tour + support Matys

06. října            Ostrava – Fabric
10. října            Praha – Lucerna Music Bar
13. října            České Budějovice – K2
21. října            Olomouc – U Klub
03. listopadu    Brno – Melodka
10. listopadu    Plzeň – Papírna
16. listopadu    Tábor – Kotnov
18. listopadu    Zlín – Fénix
24. listopadu    Liberec – Golf


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.