Pavel Callta oslaví narozeniny ve velkém

Pavel Callta | Foto: Lukáš Navara

Zpěvák a textař Pavel Callta v únoru slaví pět let působení na hudební scéně stejně jako své vlastní narozeniny. Proto se rozhodl, že uspořádá speciální koncert, kde zahraje nejen své osvědčené hity, ale představí i písně z připravovaného alba.

Za těch pět let se Pavel Callta českým fanouškům opravdu předvedl. Vystoupil na spoustě festivalů i vlastních koncertů, nahrál několik rádiových hitů a objevil se mezi šesticí nominovaných do letošní Eurovision Song Contest. Duet, na který si k sobě přizval známého moderátora Leoše Mareše, Píšem si svůj sen, dosáhl 8,3 miliónů zhlédnutí. Tento vývoj Pavel komentuje takto: „Za poslední dva roky jsem se, myslím, docela vyhrál, jsem si jistější na pódiu a hudba a texty, které teď píšu, chytají takový dospělejší směr.“

Na únorovém koncertě se objeví i několik hostů. Mezi ty patří například Jakub Ondra, Mirai Navrátil, Nelly Řehořová a v neposlední řadě také Leoš Mareš. „Leoš je správnej chlap. Přijal pozvání na tenhle koncert a společně vystoupíme také na jeho giga koncertě v O2 areně. Zda bude spolupráce pokračovat uvidíme, mám v hlavě jeden nápad…,“ dodává hudebník.

Tato velká narozeninová párty se koná 27. února v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky si můžete zakoupit v sítích GoOut a Ticketportal.


Napište komentář

O Andrea Kuttelwascherová 27 Článků
Jsem osmnáctiletá introvertní extrovertka, které v žilách koluje kofein a hudba. Mluvím plynným sarkasmem a pokud mě někde nenajdete se sluchátky v uších, nejspíš se právě potím na tanečním parketě. Pokud jde o hudbu, mezi mé oblíbené kapely patří: Bring Me The Horizon, Parkway Drive, Architects, Asking Alexandria, Linkin Park nebo třeba Green Day.