Peneři zahrají zadarmo v pivovaru Staropramen

PSH | Foto: Lukáš Wagneter

Již za několik dní se v pražském pivovaru Staropramen na Smíchově uskuteční ten pravý hip-hopový večírek. Zahrají na něm legendární Peneři Strýčka Homeboye v té nejsilnější sestavě. Ve čtvrtek 14. září si ovšem budete moci vychutnat i úplně čerstvá piva či zajít na prohlídku samotného pivovaru.

Hip-hopová scéna momentálně žije především konfliktem odehrávajícím se okolo labelu Big Boss, jehož lídrem je právě Vladimir 518PSH. Ve zkratce došlo k tomu, že se Hugo Toxxx opřel do DJ Mika Trafika a ten si to nenechal samozřejmě líbit. Došlo k odchodu několika raperů z labelu a vynořila se i řada hate videoklipů.

Značnou část fanoušků hip-hopu tyto rozepře asi naštvaly, protože mnohým z nich se líbí všichni zúčastnění. Podobné raperské boje ovšem k tomuto žánru patří, i když jsou daleko častější za oceánem než u nás. Naštěstí tato nepříjemná událost neovlivnila koncerty jednotlivých borců, a proto si můžete již 14. září užít PSH v nejlepší formě. Na stejném místě jste mohli nedávno vidět Monkey Business nebo Billy Talent, ale tentokrát se těšte na široké kalhoty a kšilty na hlavě.

Areál bude otevřen již v 15 hodin. Během dne se můžete těšit na prohlídky pivovaru, kde se dozvíte spoustu podrobností o výrobě lahodného moku od samotných sládků. Vzhledem k omezené kapacitě prohlídek bude možnost využít rezervačního systému a zamluvit si je dopředu. Na nádvoří si vychutnáte pivo přímo z tanku a díky tomu ochutnáte nejčerstvější pivo z tohoto pivovaru. Kromě toho bude k dispozici i řada dobrot.

Samotní PSH by měli hrát přibližně od 20:30 hodin. Vladimir 518, Orion i DJ Mike Trafik se na vás hodně těší a předvedou vám to nejlepší ze své tvorby. Poslední řadová deska Epilog sice vyšla již v roce 2010, ale od té doby si každý ze členů stihl vydat nějakou tu sólovku.

A na závěr to nejlepší. Koncert této legendární party bude zadarmo.


Napište komentář