Placebo se letos vrátí do Česka, tentokráte navštíví Brno

Placebo | Zdroj: musictour.eu

Loni oslavili 20 let od vydání první nahrávky a v rámci oslav zavítali v listopadu i do Prahy. Na základě velkého fanouškovského zájmu se letos vrátí opět do Česka, kde zahrají v Brně. Vstupenky budou v prodeji od zítřka!

Londýnská formace Placebo, která patří ke špičce alternativní scény, potvrdila návrat do České republiky. 26. června se představí fanouškům v Brně, kde zazní zásadní skladby dvacetileté kariéry.

„Řekněme, že budeme hrát skladby, u kterých jsem se zapřísáhl, že je již nikdy hrát nebudeme. Myslím ale, že nastal čas, abychom si uvědomili, že mnoho fanoušků Placebo je opravdu chce slyšet. Byli s námi velice trpěliví, protože jsme jen zřídka hráli náš komerčně nejúspěšnější materiál. A turné k 20. výročí se jeví jako ta správná příležitost, abychom tak učinili. To je naším záměrem. Toto turné je pro nás a pro naše fanoušky velká šance přehodnotit svůj názor na náš ranný materiál. Takže, pokud chcete vidět, jak hrajeme písně jako „Pure Morning“ a „Nancy Boy“, které jsme během posledních 10 let nehráli a asi v budoucnu hrát nebudeme, měli byste navštívit některý z našich koncertů! A navíc pro máme připraveno překvapení,“ slibuje Brian Molko.

Vstupenky budou k dostání od 11. ledna 2017 od 10:00 v síti TicketPro za 990 Kč.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 335 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.