Političtí aktivisté Anti-Flag navštíví Prahu

Anti-Flag | Zdroj: modern-vinyl.com

Již příští týden navštíví punková čtveřice Anti-Flag pražský Lucerna Music Bar, aby představili své nejnovější album. Na pomoc jim přispěchají Red City Radio Trophy Eyes a The Homeless Gospel Choir.

Anti-Flag, hrdí představitelé moderního punku, se po třech letech hlásí o slovo s novým materiálem pojmenovaným American Spring a představí se již v pátek v pražském Lucerna Music Baru.

Kapela vznikla v roce 1993, kdy ji založil Andy Flag společně s Justinem Sanem. Prvním album, Die for the Goverment, vydali po třech letech svého hudebního působení. Od dob jejich založení vydali už deset desek, přičemž zmiňované American Spring je jejich poslední, které nyní představí svým tuzemským fanouškům.

Na rozhýbání fanoušků si Anti-Flag pozvali na pomoc hned tři předkapely. Budou jimi američtí Red City Radio a The Homeless Gospel Choir, těšit se můžeme i na Australany Trophy Eyes.

Program celého punkového koncertního večera začíná už v 19 hodin v pátek 30. října. Vstupenky lze zakoupit na stránkách goout.cz.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 342 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.