Prago Union chystají tradiční podzimní koncert v Lucerně

Prago Union | Zdroj: PR

Fanoušci Prago Union si sami zvolili, jak by měl vypadat koncert podle jejich gusta. Zhruba měsíc hlasovali a z asi osmdesáti kousků zvolili netradiční podobu playlistu dnes už tradičního podzimního koncertu Pragofky v Lucerna Music Baru. Youbox Boombox se odehraje 13. listopadu.

Karty letos padly na čtvrtek 13. listopadu, bez jednoho dne přesně rok od loňského koncertu v Lucerna Music Baru, kdy pražská partička kolem Adama Svatoše alias Kata křtila desku Vážná hudba. Nová studiovka Prago Union je zatím v nedohlednu, proto se pánové protentokrát rozhodli zaimprovizovat. Nechali své fanoušky vybrat ze zhruba osmdesáti skladeb do setlistu dvacítku těch, které v Lucerně zazní naživo. Aby to nebylo tak jednoduché, dozvíte se to samozřejmě až na místě.

Prago Union bude předskakovat mladá pražská kapela The High Corporation. Před a po koncertě se na stagi objeví také Lil Rowa, Kato, Maro a Jeffology. A na základě hlasování fanoušků se po boku Prago a Champion Sound představí také James Cole, Dědek a Erika Fečová. Vypadá to na skvělou párty, pokud nemáte co na práci, zapiště si čtvrteční návštěvu Lucerna Music Baru tučným písmem do diáře! Vstupenky pořídíte v předprodeji za 250 korun + poplatky v sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim, nebo na pokladně LMB bez poplatku. Na místě dáte za lupen 300 korun.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).