Pražský klub Roxy zažije v neděli veselé narozky

Eskimo Callboy, Rock for People 2017 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Pražský klub Roxy v tomto roce slaví první čtvrtstoletí existence. Ke krásnému 25. výročí mu v neděli přijede pogratulovat německá electronicorová kapela Eskimo Callboy včetně bohatého supportu.

Eskimo Callboy pocházejí z Německa a vší silou se vezou na vlně electronicoru – drsné a energické hudby plné metalových kytar i silných elektronických zvuků. S plným nasazením zahrají v pražském klubu Roxy, který v současné době slaví své 25. narozeniny. Představí zde mimo jiné i své nové album The Scene. Nouze nebude ani o podporu hned dvou dalších kapel. Američtí Slaves jedou v žánru, který by se dal označit termínem post hardcore, zároveň ale hodně experimentují. Zahrají i Bad Omens, kteří si zase libují v řízném hardrocku.

K tomuto trojkoncertu dojde již tuto neděli, tedy 22. října.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 124 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, punk, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal, ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Co se oblíbených interpretů týče, jsou jich desítky a snad i stovky... David Bowie, Beck Hansen, The Beatles, The Pogues, Days N' Daze, The Specials, The Clash, Mudhoney, The Cure, King Crimson, Peter Hammill, Hüsker Dü, Black Flag, Sonic Youth, Rush, Yes, ELP, Pink Floyd, N.W.A., Melt Banana, Radiohead, Manic Street Preachers, Kyary Pamyu Pamyu, Bob Marley, Peter Tosh...