Pražský klub Roxy zažije v neděli veselé narozky

Eskimo Callboy, Rock for People 2017 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Pražský klub Roxy v tomto roce slaví první čtvrtstoletí existence. Ke krásnému 25. výročí mu v neděli přijede pogratulovat německá electronicorová kapela Eskimo Callboy včetně bohatého supportu.

Eskimo Callboy pocházejí z Německa a vší silou se vezou na vlně electronicoru – drsné a energické hudby plné metalových kytar i silných elektronických zvuků. S plným nasazením zahrají v pražském klubu Roxy, který v současné době slaví své 25. narozeniny. Představí zde mimo jiné i své nové album The Scene. Nouze nebude ani o podporu hned dvou dalších kapel. Američtí Slaves jedou v žánru, který by se dal označit termínem post hardcore, zároveň ale hodně experimentují. Zahrají i Bad Omens, kteří si zase libují v řízném hardrocku.

K tomuto trojkoncertu dojde již tuto neděli, tedy 22. října.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 143 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, pankoš, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal (zejména black), ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Oblíbené interprety nemá smysl jmenovat, jelikož jich mám stovky a další stále přibývají.