Před Depeche Mode v Praze zahrají The Soft Moon

The Soft Moon | Zdroj: Live Nation

Americká neo-post-punková kapela z Oaklandu, v čele s producentem, zpěvákem, skladatelem a instrumentalistou Luisem Vasquezem předskočí hvězdným Depeche Mode v Praze, Vídni, Drážďanech a Bratislavě.

The Soft Moon založil Vasquez jako sólový projekt před čtyřmi lety. Roku 2010 pak vydali The Soft Moon dva singly (Breathe the Fire a Parallels – pozn. red.). Kapela pokrývá širokou škálu žánrů, včetně krautrocku, post-punku, psychedelie, world music a darkwave.

Před vydáním debutového LP se frontman a zakladatel soustředil na budování živé skupiny kolem svého projektu. Měl za cíl poskytnout plně smyslové zkušenosti v kontextu živého vystoupení. Na jejich koncertech může fanoušek vidět světelnou show a další vizuální prvky, včetně projekcí.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...