Přijďte si zaSKAkat do Lucerna Music Baru na Polemic

Polemic | Zdroj: facebook.com

Ve středu 5. února dorazí na pražský koncert dobře známá slovenská ska a reggae kapela Polemic, která kromě známých kousků podpoří své poslední album Hey! Ba-Ba-Re-Bop.

Svou poslední desku, již sedmou v pořadí, nahráli Polemic v dubnu loňského roku ve vlastním hudebním One Love Studiu. Na albu se představilo velké množství hostů z České i Slovenské republiky. Trochu středoevropského reggae si vyzkoušeli Palo Habera, Matěj Ruppert, Lenka Dusilová, Zdena Predná, Kateřina Knechtová nebo Zuzana Smatanová.

Po absolvování úspěšného turné po klubech, kterým kapela oslavila své až neuvěřitelné čtvrtstoletí, a létě stráveném na velkých hudebních festivalech, přichází na řadu opět haly a kluby. Slovenskou část odehrají spolu s rockovými Horkýže Slíže, u nás navštíví pár klubů, včetně oblíbeného Lucerna Music Baru. Jejich osobní pozvánku na tento koncert i se záběry z minulé návštěvy můžete najít tady:

Na konci loňského roku představili Polemic pod svou záštitou jedinečný výsledek česko-slovenské hudební spolupráce. Pod názvem Moře najdeme kromě práce čtyř členů kapely také čtyři známé osobnosti – Lenku Dusilovou, Zdenku Prednou, Matěje Rupperta a Pavola Haberu. Dle vyjádření autora textu písně Petera Petka Opeta jsou tito všichni respektovanými mistry svého hlasu a zvolené množství slouží pro pohlavní vyrovnanost. Klip k této netradičně klidné až melancholické skladbě natočil režisér Anakin Fox. ,,Klip je vlastně krátký film, kde se toho hodně děje a není možné to vše registrovat na jedno podívání – tak jako dobrý film, obsahuje velké množství detailů a vizuálních hraček, které se dají obsáhnout až po několika projekcích,” popisují video kluci. Ostatně sami posuďte dílo, kvůli kterému režisér objel půlku Evropy.

Vstupenky na koncert, který startuje ve 20 hodin, můžete zakoupit nejlevněji přímo na pokladně Lucerna Music Baru za rovných 200 korun. Další možností je web LMB či předprodejní sítě Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream, kde spolu s poplatkem zaplatíte 250 korun.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.