Průkopník latino popu Ricky Martin míří do Prahy

Ricky Martin | Zdroj: Telemundo.com

Portorický zpěvák a držitel několika cen Grammy Ricky Martin vystoupí v září poprvé v Česku. Potěší tak nejen milovníky hitů La Bomba nebo Livin La Vida Loca.

Ricky Martin se narodil před sedmačtyřiceti lety v portorickém San Juanu. Za svou kariéru už vyplodil deset studiových alb, přičemž poslední, tři roky staré, A Quien Quiera Escuchar získalo cenu Grammy za žánr latino pop. Není to však rozhodně jeho jediný úspěch. Cen má totiž na kontě mnohem více, nehledě na to, že po světě prodal okolo osmdesáti pěti milionů nosičů a jeho písně jsou naprostými globálními hity. Je to ale i muž s dobrým srdcem – má svou vlastní nadaci, která pomáhá dětem a bojuje proti obchodování s lidmi.

Nyní se ale znovu pouští do hudby a chystá se na návštěvu Španělska, kde v průběhu srpna a září odehraje koncerty v deseti destinacích. To, že přijede i k nám, je o to větší pocta, že se jedná o zatím jedinou další potvrzenou akci v rámci turné. Těšit se můžeme na pecky jako La BombaLa Copa de La Vida a nesmrtelné Livin’ La Vida Loca.

Několikanásobný držitel ceny Grammy se českému publiku poprvé představí již 9. září 2018 v pražské O2 areně. Vstupenky jsou již teď k dispozici na síti TIcketportal.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 214 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.