Putovní hardcore tour Never Say Die se opět vrací do Prahy

Being As An Ocean | Zdroj: stmed.net

Evropská putovní akce Never Say Die se letos dostane do Prahy 12. listopadu a znovu přinese nálož kvalitních kapel. Těmi hlavními budou Being As An Ocean a Northlane.

Vyhlášené turné Never Say Die se poprvé odehrálo v roce 2007 a jednou z kapel, která rozjela první ročník, byla i legendární Parkway Drive. Od té doby si tato akce získávala respekt fanoušků hardcoru všude v Evropě. Tour totiž probíhá po celém kontinentu a letos bude jednou z jejich zastávek i pražský klub Storm.

Jako headlineři se představí Being As An Ocean a australští Northlane. První zmiňovaná skupina zahraje za pár dní i na očekávaném Aerodromu. Na rozdíl od multižánrovosti, která bude Aerodrome provázet, si ale v rámci Never Say Die tour s sebou přivezou jen kapely podobného žánru. Jako třeba oblíbené Casey, Alazku nebo Polar. Tuto pětici pak doplní Currents a nadějné uskupení Thousand Below, kterým se již během krátkého působení v tomto stylu daří získávat stále větší uznání.

Porci těchto tvrdých kapel zažije Storm Club v Praze 12. listopadu. Lístky je možné zakoupit na webu Obscure.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 221 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz