Rapová smetánka dobyla Velký sál Lucerny! Dvojkoncert už tento týden

DJ Wich | Zdroj: djwich.com/

DJ Wich & Champion Sound a spousta hostů potěší hip-hopové fanoušky hned dvakrát v tomhle týdnu, a to ve středu 29. a ve čtvrtek 30. října. Obrovská show vypukne ve Velkém sále Lucerny. Oficiální začátek akce je psaný na 20. hodinu večerní a je jasné, že akce se díky afterparty protáhne do rána.

DJ Wich slaví kulatiny a u této příležitosti se spolu s formací Champion Sound rozhodl uspořádat obrovské živé vystoupení, na kterém se představí elita domácího rapu. Každý, kdo něco znamená na česko-slovenské scéně, se bude podílet na plnění výzvy, která má za cíl naplnit onen posvátný chrám – Velký sál Lucerny a předvést nezapomenutelnou show. Na pódiu se vystřídají Rytmus, Majk Spirit, Vladimir 518, Ego, Orion, Indy, Dara Rolins, Separ, LA4, Paulie Garand, James Cole, Delik, Supa, Pio Squad, Boy Wonder, Vec, Refew, Elpe, GR Team, Laci Strike & SDA a Marimba Live Drums. Moderovat budou Epic & MyCall. Výzva je už z poloviny splněna. Nejen, že rapeři beznadějně vyprodali čtvrteční koncert, navíc museli přidat i koncert ve středu 29. října., na který už zbývá jen pár desítek lístků. Na místě v prodeji vůbec nebudou. 

Dosud se nikdo z hip-hopových ikon nepokusil hudební chrám Lucerny naplnit. Pro DJ Wiche a kapelu Champion Sound to byl velký skok do neznáma. Ale zavřeli oči a skočili. Výsledkem je, že Lucernu vyprodali za méně než měsíc, rychleji než stihli dokončit finální seznam hostů a ještě museli přidat jeden koncert. Sami pořadatelé považují tuto akci za grandiózní milník v historii domácích rapových koncertů.

 „Už jsi to viděl? Znova není potřeba? Tohle není znova. Tohle jsi neviděl. Tohle svět neviděl. Tohle je dvakrát takový, co minule. Tohle je jinej level. Tohle je DJ Wich & Champion Sound ve Velkém Sále Lucerna. Tohle je mezník. Tohle je pokořená poslední meta. Tohle je historie. Tohle bude veliký.“ Každý milovník rapu a hip-hopu by musel být blázen, kdyby nereagoval na tento Wichův apel a nechal si tuto slávu ujít. 1 producent, 1 band, 1 zvukař, 15 let beatů a 17 jmen, které vás neminou, pokud si koupíte lístek na středeční koncert a zažijete tak, jak stěny velké Lucerny nasáklé historií poprvé, na celý večer, rozezní rap.


Napište komentář