V Riegrových sadech se uskuteční první ročník putovního festivalu Overtone

Milky Chance | Zdroj: facebook.com

Že pro vás není v České republice dostatek festivalů? Tak to vás určitě potěší, že si do svých kalendářů od tohoto roku můžete připsat jeden nový. Putovní Overtone Festival startuje v Riegrových sadech už v srpnu!

Overtone Festival ale nebude jen záležitostí každého léta. Festival si zakládá na svém netradičním konceptu – probíhat bude čtyřikrát do roka, Praha vystřídá Brno a naopak, a vždy se představí tři až čtyři účinkující. Ti budou vybráni tak, aby kvalita převažovala nad kvantitou.

A zaměřovat se bude agentura Fource, která se ujala dramaturgie, na nováčky a zajímavé hudební objevy. Půjde především o oblast indie folku, popu, elektroniky či alternativního popu. A kdo že tedy bude mít čest zahrát na vůbec prvním ročníku festivalu? Headlinerem se stane německé duo Milky Chance. Proslavili se svým virálem Stolen Dance, který dost dobře znají i čeští posluchači.

Na další interprety nového festivalu si musíme ještě chvíli počkat. O to víc se ale můžete těšit, a pokud jste už teď zvědaví, co přesně se bude v Riegráči 15. srpna dít, můžete od zítra koupit lístek v předprodeji. Od 10 hodin na GoOut.cz seženete vstupenky v první vlně za 590 korun, pak už za 690 korun.

Overtone probíhá pod hlavičkou globálního projektu oděvní firmy H&M s názvem H&M Loves Music. Firma je také hlavním partnerem festivalu.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.