Rise Against se po dvou letech vrátí do Prahy

Rise Against | Zdroj: facebook.com

Punk rockoví Rise Against se opět představí českým fanouškům. Stane se tak po dvou letech od jejich poslední návštěvy, kterou odehráli v Malé sportovní hale v Holešovicích. Tentokrát si zahrají ve Foru Karlín.

Rise Against opět nezklamali a jako již posledně, i tentokrát, představí českému publiku svou nejnovější desku. Album Wolves vyšlo loni, jako v pořadí osmý nástupce dobře hodnoceného předchůdce The Black Market z roku 2014. I na svém nejnovějším počinu se věnovali oblastem spojeným s politikou a sociálními problémy, což je právě pro ně typické. Jejich koncerty jsou vždycky hlučné, svižné a především energické, takže je na co se těšit!

Svou osmou studiovku představí už 5. června ve Foru Karlín. Vstupenky půjdou do prodeje 26. ledna v 10 hodin dopoledne a budou k mání v sítích TicketPro a Ticketportal.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 257 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.