Rock For People přiveze anglické The Ting Things

The Thing Things | Zdroj: narcmagazine.com

Před pár dny pořadatelé Rock For People potvrdili prvního interpreta pro letošní ročník. Nebude jím nikdo jiný než The Ting Things, kteří odehrají svůj set na začátku července na plzeňské části tohoto festivalu.

To, že se letošní tuzemský Rock for People odehraje hned dvakrát a rovnou na dvou místech (v Hradci Králové a v Plzni), je už nějakou dobu veřejně známá věc. Hlavním důvodem letošního zdvojení festivalu je, že Plzeň je pro tento rok Evropským hlavním městem kultury, a tak bude veškerý program provázán právě s touto akcí.

Katie White a Jules De Martino, tak to jsou jména dvou členů anglické popové formace The Ting Things, jež se zrodila v roce 2006 v Salfordu. Dvojice na sebe upoutala až o rok později díky singlu That’s Not My Name z debutového alba We Started Nothing, které vyšlo 19. května 2008 u Columbia Records. Jak s tímto singlem, tak i s albem se dostala skupina na první místa britské hitparády. Jejich poslední deska Sounds From Nowheresville vyšla v roce 2012.

Jak to The Ting Things šlape na pódiu, se budou moci přesvědčit návštěvníci plzeňského Rock for Peoplu již během července. Vstupenky se dají zakoupit na stránkách festivalu.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 339 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.