Savages mají rády Prahu a Praha má ráda je

Savages | Zdroj: facebook.com

Holčičí zjevení, které rozvířilo stojaté vody pust-punku se svou prvotinou Silence Yourself, opět zamíří do Prahy. Už brzy!

Koncertní smršť, která se zejména během listopadu prohnala Prahou, bude mít zřejmě pokračování i zkraje příštího roku. Do všech stran se rychlostí světla šíří radostná novina. Připravit, pozor, do Prahy se v únoru 2014 nechystá nikdo jiný než Savages!

Holky si asi musely Čechy oblíbit, protože hlavní město figuruje mezi jejich skromnými zastávkami po návratu od protinožců hned v první linii koncertů. Poprvé o sobě Savages daly Praze vědět letos v červnu, kdy tu vystupovaly coby support Portishead v Tipsport Areně. Dlužno říct, že tenkrát odehrály v takovém stylu, že support zase jednou dostal smysl!

Podruhé si budete mít možnost Savages vychutnat v diametrálně odlišném prostředí pražského Rock Café, kde už bude celý večer patřit jenom jim. Ačkoli Savages dokázaly, že to umí i v hale, holkám v čele s charismatickou frontmankou Jehnny Beth, bude Rock Café nepochybně slušet podstatně více. Přesvědčit se o tom budete moci již 28. února 2014 za lidovou cenu 395 korun. Předprodej vstupenek již odstartoval, tak si je nenechte ujít!


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.