Scarlxrd míří se svým hněvem a zoufalstvím k nám do Prahy

Scarlxrd | Zdroj: facebook.com

Vlastní jménem se jmenuje Marius Listhrop, pochází z anglického Birminghamu a jede si podobný styl jako třeba Lil Uzi Vert nebo XXXtentacion. Přesvědčte se o tom již v květnu naživo!

Scarlxrd se do povědomí fanoušků hip-hopu dostává již od roku 2012, který značí počátek jeho YouTube kanálu. O dva roky později se začal na scénu probojovávat s rap coreovou kapelou Myth City, ale největší pecky si schoval až na svou sólovou kariéru, kterou pak za dva roky začal razit již pod aktuálním pseudonymem.

Od té doby stihl vydat asi tak tolik hudby, jako průměrný umělec za celou svojí kariéru, takže je asi jasné, že toho má dost co říct. To se ukazuje i na tvůrčím přetlaku, který stříká z každého slova i beatu. Scarlxrd se veze na vlně nových mladých rapperů, jejichž agresivní zoufalé texty doprovází beaty stejného ražení. Vytváří tak silný zážitek, který se jen těžko zapomíná.

To stejné platí i o živých vystoupeních. Těšte se na mosh pity, stage-diving a hromadu zpocených skákajících těl. Scarlxrd se chystá poprvé do Prahy a jeho velká premiéra proběhně 20. května 2018 v ostříleném MeetFactory. Vstupenky můžete kupovat od středeční desáté hodiny ranní na webu Fource, GoOut a v síti TicketPro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 318 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.